RPF0811122M006K
MFR.Part #
RPF0811122M006K
Description
-55℃~+105℃ 11mΩ 1200uF 12mm 3.5mm 4.7A@100kHz 5000hrs@105℃ 6.3V 8mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS