ESRD101M06B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
ESRD101M06B
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 15mΩ 2.8mm 3A@100kHz 6.3V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS