TBJE337K010LRLC0H00
MFR.Part #
TBJE337K010LRLC0H00
JLCPCB Part #
C7120621
Description
-55℃~+125℃ 10V 330uF 33uA 60mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors