RPF0811102M006K
MFR.Part #
RPF0811102M006K
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 11mΩ 12mm 3.5mm 4.6A@100kHz 5000hrs@105℃ 6.3V 8mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS