RPF0814222M006K
MFR.Part #
RPF0814222M006K
Description
-55℃~+105℃ 11mΩ 15mm 2200uF 3.5mm 5.1A@100kHz 5000hrs@105℃ 6.3V 8mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS