RPF0509330M035K
MFR.Part #
RPF0509330M035K
Description
-55℃~+105℃ 1.8A@100kHz 10mm 2mm 33uF 35V 5000hrs@105℃ 55mΩ 5mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS