RPF0509220M035K
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
RPF0509220M035K
Description
-55℃~+105℃ 1.7A@100kHz 10mm 110mΩ 22uF 2mm 35V 5000hrs@105℃ 5mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS