RPF0811680M063K
MFR.Part #
RPF0811680M063K
Description
-55℃~+105℃ 1.8A@100kHz 12mm 3.5mm 33mΩ 5000hrs@105℃ 63V 68uF 8mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS