RPA1012182M006K
MFR.Part #
RPA1012182M006K
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12mΩ 13.5mm 1800uF 5.5A@100kHz 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS