RPA1012102M016K
MFR.Part #
RPA1012102M016K
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 13.5mm 15mΩ 16V 5.4A@100kHz 5000hrs@105℃ 5mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS