APA1012182M006R
MFR.Part #
APA1012182M006R
JLCPCB Part #
C6465764
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 1800uF 18mΩ 260mA@120Hz 5000hrs@105℃ 6.3V Polymer ±20% SMD,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS