CWR11KC335KBC
MFR.Part #
CWR11KC335KBC
JLCPCB Part #
C6167309
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.3uF 3.5Ω 900nA ±10% 2312 Tantalum Capacitors