RPA1012182M002K
MFR.Part #
RPA1012182M002K
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mΩ 13.5mm 1800uF 2.5V 5.2A@100kHz 5000hrs@105℃ 5mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS