RPA0808181M025K
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
RPA0808181M025K
Description
-55℃~+105℃ 180uF 25V 3.26A@100kHz 3.5mm 30mΩ 5000hrs@105℃ 8mm 9.5mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS