RPF0610100M100K
MFR.Part #
RPF0610100M100K
Description
-55℃~+105℃ 1.3A@100kHz 100V 10uF 11mm 2.5mm 5000hrs@105℃ 55mΩ 6.3mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS