RPF0608561M006K
MFR.Part #
RPF0608561M006K
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 22mΩ 4.3A@100kHz 5000hrs@105℃ 560uF 6.3V 6.3mm 9mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS