TLJP476M010R3200
MFR.Part #
TLJP476M010R3200
JLCPCB Part #
C6718036
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.2Ω 4.7uA 47uF ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS