RPF0809181M025K
MFR.Part #
RPF0809181M025K
Description
-55℃~+105℃ 10mm 180uF 2.2A@100kHz 25V 3.5mm 33mΩ 5000hrs@105℃ 8mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS