LMLP05D5N3R3CTAS
MFR.Part #
LMLP05D5N3R3CTAS
JLCPCB Part #
C17511267
Package
2020
Description
27mΩ 3.3A 3.3uH 3.8A ±30% 2020 Power Inductors ROHS