LMLP05D5N6R8CTAS
MFR.Part #
LMLP05D5N6R8CTAS
JLCPCB Part #
C17183141
Package
2020
Description
2.3A 2.6A 49mΩ 6.8uH ±30% 2020 Power Inductors ROHS