LQH5BPH1R2NT0L
MFR.Part #
LQH5BPH1R2NT0L
JLCPCB Part #
C6584742
Package
2020
Description
1.2uH 22.8mΩ 3.1A 5.4A AEC-Q200 ±30% 2020 Power Inductors ROHS