LMLP05D5N1R5CTAS
MFR.Part #
LMLP05D5N1R5CTAS
JLCPCB Part #
C17496639
Package
2020
Description
1.5uH 20mΩ 3.6A 6A ±30% 2020 Power Inductors ROHS