LMLP05B5N6R8CTAR
MFR.Part #
LMLP05B5N6R8CTAR
JLCPCB Part #
C17600348
Package
2020
Description
1.65A 1.6A 6.8uH 90mΩ ±30% 2020 Power Inductors ROHS