LMLP03A2N6R8CTAR
MFR.Part #
LMLP03A2N6R8CTAR
JLCPCB Part #
C17609032
Package
1212
Description
190mΩ 6.8uH 670mA 740mA ±30% 1212 Power Inductors ROHS