LMLP03A2N1R0CTAR
MFR.Part #
LMLP03A2N1R0CTAR
JLCPCB Part #
C17395045
Package
1212
Description
1.49A 1.5A 1uH 50mΩ ±30% 1212 Power Inductors ROHS