CWR29JB225JCBC
MFR.Part #
CWR29JB225JCBC
JLCPCB Part #
C5982780
Package
1505
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20V 3.6Ω ±5% 1505 Tantalum Capacitors ROHS