LMLP0202N6R8CTAR
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
LMLP0202N6R8CTAR
JLCPCB Part #
C17248485
Package
1008
Description
410mΩ 570mA 6.8uH 750mA ±30% 1008 Power Inductors ROHS