TAJC225K050RNJV
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJC225K050RNJV
JLCPCB Part #
C6328964
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 2.5Ω@100kHz 50V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS