F750G108KDC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F750G108KDC
JLCPCB Part #
C6618803
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 120mΩ 4V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS