TBJC336K020JBSC0023
MFR.Part #
TBJC336K020JBSC0023
JLCPCB Part #
C5796440
Description
-55℃~+125℃ 20V 300mΩ 33uF 5uA ±10% 2312 Tantalum Capacitors