LMLP05A6M1R0DTAS
MFR.Part #
LMLP05A6M1R0DTAS
JLCPCB Part #
C1858048
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
13.7A 17.5mΩ 1uH 7A ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS