F750G108KRC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F750G108KRC
JLCPCB Part #
C1963951
Package
2824
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 120mΩ 4V ±10% 2824 Tantalum Capacitors ROHS