TBJD685K050LRLB0024
MFR.Part #
TBJD685K050LRLB0024
JLCPCB Part #
C7063206
Description
-55℃~+125℃ 3.4uA 500mΩ 50V 6.8uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors