APA1012222M004R
MFR.Part #
APA1012222M004R
JLCPCB Part #
C6124535
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 13mΩ 2200uF 270mA@120Hz 4V 5000hrs@105℃ Polymer ±20% SMD,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS