SVZ0JM272GCRE00REX12
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
SVZ0JM272GCRE00REX12
JLCPCB Part #
C5931512
Package
SMD,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 2000hrs@105℃ 2700uF 6.3V Polymer ±20% SMD,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS