APA1012471M025R
MFR.Part #
APA1012471M025R
JLCPCB Part #
C7077121
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 225mA@120Hz 25V 25mΩ 470uF 5000hrs@105℃ Polymer ±20% SMD,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS