APD1012820M050R
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
APD1012820M050R
JLCPCB Part #
C5553793
Package
SMD,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 105mA@120Hz 10mm 13mm 2000hrs@105℃ 27mΩ 50V 82uF Polymer ±20% SMD,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS