AHA1010151M035R
MFR.Part #
AHA1010151M035R
JLCPCB Part #
C5583056
Package
SMD,D10xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 11mm 150uF 23mΩ 240mA@100Hz 35V ±20% SMD,D10xL11mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS