AHA1010120M100R
MFR.Part #
AHA1010120M100R
JLCPCB Part #
C5942297
Package
SMD,D10xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 10mm 11mm 12uF 70mA@100Hz 80mΩ ±20% SMD,D10xL11mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS