CWR09NH105JCC
MFR.Part #
CWR09NH105JCC
JLCPCB Part #
C6151278
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1uA 1uF 50V 6Ω ±5% Case-E-5125 Tantalum Capacitors