CWR11KC105MCA
MFR.Part #
CWR11KC105MCA
JLCPCB Part #
C7120916
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1uF 25V 500nA 6.5Ω ±20% 1210 Tantalum Capacitors