MPB335J2G2701
MFR.Part #
MPB335J2G2701
JLCPCB Part #
C5371188
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 3.3uF 400V ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS