MPB474J2S1501
MFR.Part #
MPB474J2S1501
JLCPCB Part #
C25168937
Package
Plugin,P=15mm
Description
450V 470nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS