CL112A103J0401
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
CL112A103J0401
JLCPCB Part #
C424413
Package
Plugin,P=4.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10nF Polyester ±5% 插件,P=4.5mm Film Capacitors ROHS