PX275K2C2702
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
PX275K2C2702
JLCPCB Part #
C5116050
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.7uF 310V CQC、UL、ENEC X2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS