5.0SMDJ78CA
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
5.0SMDJ78CA
JLCPCB Part #
C52195108
Package
SMC
Description
-55℃~+125℃ 126V 1uA 39.69A@10/1000us 5kW@10/1000us 78V 95.8V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS