KRU30L30M3
Extended
Manufacturer
KUU
MFR.Part #
KRU30L30M3
JLCPCB Part #
C22467089
Package
PDFN-8L(3x3)
Description
1 P-Channel 10.5mΩ@20V 2.15nF 2.8V 245pF 30V 35A 35W 40.3nC@10V P-Channel PDFN-8L(3x3) MOSFETs ROHS