SPM4030-6R8M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
SPM4030-6R8M
JLCPCB Part #
C842941
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
2.9A 4.4A 6.8uH 84mΩ ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS