NRSE5020-220M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
NRSE5020-220M
JLCPCB Part #
C2903051
Package
SMD,5x5mm
Description
1.05A 1.18A 22uH 250mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS