TSDR5828-100N
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
TSDR5828-100N
JLCPCB Part #
C2922565
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
1.4A 1.5A 10uH 70mΩ ±30% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS